2023/2024-es tanév.

><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>< <><><><><><><><

Meseolvasó verseny – Átány I. helyezett Kovács Vince 2. osztály Mutnyánszki Zsombor 3. osztály  

 

 ><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>< 

Budapest Területi Liga verseny gerelyhajítás: I. helyezett 

és Szentesi súlylökő verseny: III. helyezett Almási Dominik 7. osztály

 

2022/2023-As Tanév.

 


Petőfi-nap keretében meghirdetett szavalóverseny - Pély Tarnóczi Zsombor I. helyezett Almási Dominik, Vadász Bianka II. helyezett Csapó Csenge III. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Petőfi-nap keretében meghirdetett rajzpályázat - Pély Krusper Barbara Regina III. helyezett Csikós Amira Zorka Különdíj
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Petőfi-nap keretében meghirdetett szavalóverseny - Tenk Csapó Csenge, Vadász Bianka, Vas Cintia I. helyezett Almási Dominik, Tóth Zsófia Hanna, Kovács Vince II. helyezett Besenyei Mira, Stummer Lotti, Tarnóczi Zsombor III. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Víz világnapi „HAZAI VIZEKEN” című rajzpályázat – Harmónia AMI Kovács Vince III. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Szépkiejtési verseny Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola – Mezőnyárád Tóth Fanni 1. osztály vers kategória I. helyezett Vadász Bianka 4. osztály vers kategória I. helyezett Kovács Vince 1. osztály mese kategória II. helyezett Tóth Zsófia Hanna 3. osztály próza kategória II: helyezett Stummer Lotti 4. osztály hangos olvasás kategória II. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Egyházmegyei szavalóverseny megyei középdöntő Petőfi 200 Vadász Bianka II. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Diákolimpia atlétika 3 tusa verseny II. korcsoport – Heves Csapatverseny: II. hely Almási Levente, Barna Zsombor Imre, Csuhai Zsolt Roni, Lólé Dominik Sándor, Erdélyi Álmos Zsolt, Krusper Dávid Kornél
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Diákolimpia atlétika 3 tusa verseny II. korcsoport – Heves Csuhai Zsolt Roni II. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Diákolimpia atlétika 4 tusa verseny III. korcsoport – Heves Csapatverseny: I. hely Csapó Csenge, Krusper Barbara Regina, Sándor Anikó, Vadnai Tímea, Tolnai Gréta
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Diákolimpia atlétika 4 tusa verseny III. korcsoport – Heves Csapó Csenge I. helyezett Sándor Anikó II. helyezett Vadnai Tímea III. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Diákolimpia atlétika 4 tusa verseny III. korcsoport – Heves Csapatverseny: II. hely Ferencz Dominik, Molnár Bálint Alex, Takács Máté, Almási Dominik, Harangi Alexander
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Bibliai történetmondó verseny – Boconád Stummer Benett I. helyezett Mutnyánszki Donát I. helyezett Csapó Csenge II. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Egri Farkas Ferenc Zeneiskola kistérségi zongorafesztivál I. helyezett: Salga Szofia Heléna II. helyezett: Barna Ádám, Stummer Lotti, Dobos Dávid Attila III. helyezett: Kis Levente Gábor, Szabó Boglárka
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Szent Imre Hét Mesemondó verseny Kovács Vince I. helyezett <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Szent Imre Hét Dal verseny Tóth Fanni I. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><>


Szent Imre Hét Próza verseny Vass Janka, Vas Kevin I. helyezett Stummer Lotti, Tarnóczi Zsombor II. helyezett Ötvös Nikoletta, Vas Cintia III. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Szent Imre Kupa - Tenk Harangi Zalán, Vratarics Medox, Krusper Bálint Attila, Láda Bence Antal, Bede Dániel, Borkúti Gyula Csaba I. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Betlehemkészítő verseny Kalóczkai Katrin I. helyezett Pelyhe Nikolett II. helyezett Vass Panna és Vass Janka, Kőrösi Csaba Olivér III. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Márton napi lámpás készítő verseny Vadnai Adél I. helyezett Csuhai Zsolt Roni II. helyezett Hanicz Zétény III. helyezett Gacsal Laura Közönségdíjas
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Meseolvasó verseny – Átány Kasza Emma, Stummer Lotti II. helyezett Vass Janka Különdíj
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Kodály Zoltán Zenei Vetélkedő – Heves Dobos Dávid Attila, Szabó Boglárka III. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Zongoraverseny – Dunakeszi Salga Szofia Heléna I. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Fut a Heves Almási Levente II. helyezett Sándor Anikó III. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Atlétika verseny - Eger Balázs Hanna I. helyezett
Atlétika verseny – Heves Balázs Hanna III. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Gokart bajnokság - Máriapócs Nagy Anton László II. helyezett <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Shotokan Karate Verseny – Gödöllő Kiss Richárd III. helyezett <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


Országos Karate Bajnokság –
Szerencs Kiss Roland 2 aranyérem, 3 ezüstérem, 1 bronzérem
Magyar Karate Bajnokság – Eger Kiss Roland II. helyezett Országos Karate Verseny – Eger Kiss Roland I. helyezett Országos Karate Verseny – Gödöllő Kiss Roland III. helyezett
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>







 

 

 

 

 2021/2022-as tanév.

 


  • Vízhangok alkotói pályázat a Harmónia Alapfokú Művészeti Iskolában

    III. helyezett: Tolnai Enikő – 7.osztály

  • 11th SKDUN European

    Shotokan Karate Kupa

     

    II. helyezett: Kiss Richárd – 4.osztály

  • Szent Tarzíciusz díjat kapott

    Stummer Benett, 5. osztályos tanuló

  • Hittan verseny - Andrássy György Katolikus Közgazdasági Technikum, Gimnázium, ésKollégium                       

    VIII. helyezett: Almási Dominik, Forgács Eszter, Stummer Benett

  • Angol nyelvi verseny - IQ - Pont Gimnázium, Informatikai, Közgazdasági, Nyomdaipari Technikum és Szakképző Iskola               

    Bakos Máté I. helyezett

  • Agria rajzverseny

    Mutnyánszki Donát Különdíj

  • Liszt Ferenc emlékverseny

    Molnár Ferenc Bence, Mutnyánszki Donát,
    Nagy Péter, Stubián Balázs , Tolnai Regina

    Csapatverseny IV. helyezett


  • Vers- és mesemondó, ének verseny a Szent Imre héten

    Bodnár Annamária I. helyezett

    Szauter Andrea Különdíj

    Sándor Anikó I. helyezett

    Csapó Csenge II. helyezett

    Dobos Dávid Attila III. helyezett

    Erdélyi Emese Ildikó III. helyezett

    Stummer Lotti III. helyezett

    Salga Szofia Heléna I. helyezett

    Barna Ádám I. helyezett

    Vas Cintia I. helyezett

    Balázs Hanna II. helyezett

    Kiss Gyula II. helyezett

    Tarnóczi Zsombor II. helyezett

    Kiss Viktória Diána III. helyezett

    Oszlánczi Simon III. helyezett

    Vas Kevin III. helyezett

                      Vass Janka IV. helyezett

  • Szent Imre kupa

    I. helyezett: Szalmási Zsombor, Bede Dániel, Oszlánczi Attila, Láda Bence       

    II. helyezett: Bakos Máté, Göcző Zsombor, Stubián Balázs, Borgye Máté                   

    III. helyezett: Denes Szilárd, Oszlánczi Viktor, Kasza János, Almási Dominik                                                                   IV. helyezett: Mondok Bence, Besenyei Márk, Hangya Péter, Mutnyánszki Donát                                                        


  • Állatok világnapja rajzpályázat                   

    Csikós Dalma Verona I. helyezett

    Batki Erik II. helyezett

    Erdélyi Emese Ildikó I. helyezett

    Kalóczkai Katrin I. helyezett

    Krusper Barbara Regina II. helyezett

    Oszlánczi Luca III. helyezett

    Csuhai Zsolt Roni Különdíj

    Denes Milán Attila Különdíj


  • Állatok világnapja Fotó pályázat

    Forgács Eszter Különdíj

    Tolnai Regina Különdíj


  • Állatok világnapja (angol, PPT)

    Csiszár Enikő Nikolett Különdíj

    Vitányi Dániel Különdíj


  • Fut a Heves